ArCon CADsys DataCAD SketchUp

  

...Váš partner pro dodávky
CAD systémů pro 3D návrhy,
modely, projekty a vizualizace

Artlantis CADsys DataCAD SketchUp 3D

3D SketchUp ArCon V-Ray DataCAD

CADsys ArCon Renderin Artlantis 3D

ke stažení | tipy & triky | školení & podpora | služby | poptávka | kontakt

CAD systémy:SketchUp
plugin Render[in]
plugin V-Ray
další pluginy
Artlantis
ArCon
DataCADNajdete nás také
na Facebooku!

Novinky:Pokud se právě poohlížíte po vhodném programu pro přípravu 3D návrhů, vizualizací či 2D výkresů, potřebujete, aby prezentovanému řešení lépe porozuměli Vaši klienti a žádáte od programu jednoduchost a zároveň profesionální kvalitu výstupů je příležitost v podobě následující PROMO AKCE určena právě Vám!


Promo akce Cyber Week!Promo akce CYBER WEEK se vztahuje na následující vybrané produkty:


SketchUp Pro 2023 CZ – předplatné 12 měsíců

6 239,- Kč / 255,- €

-20%!

V-Ray 6 Solo – předplatné 12 měsíců

8 240,- Kč / 335,- €

-20%!

V-Ray 6 Premium – předplatné 12 měsíců

12 490,- Kč / 508,- €

-20%!

Chaos Vantage 2 – předplatné 12 měsíců

11 780,- Kč / 479,- €

-20%!

Enscape 3.5 (pevná) – předplatné 12 měsíců

10 130,- Kč / 412,- €

-20%!

Enscape 3.5 (plovoucí) – předplatné 12 měsíců

18 160,- Kč / 738,- €

-20%!

ZWCAD 2024 Professional CZ – trvalá licence

20 320,- Kč / 719,- €

-20%!


Uvedené ceny již v sobě zahrnují -20% zvýhodnění (ceny v Kč i Eur jsou bez DPH 20 - 21%).Podrobnější informace o programu SketchUp Pro, novinkách aktuální verze 2023, i rozšiřujícím pluginu pro zpracování fotorealistických vizualizací V-Ray pro SketchUp, včetně novinek aktuální verze verze 6, naleznete na těchto stránkách. K dispozici jsou rovněž trial verze ke stažení pro otestování možností programů.

Vantage je samostatný modul pro fotorealistické vizualizace s podporou technologie raytracingu v reálném čase. Použité algoritmy dovolují generovat náhledy scén prakticky simultánně během práce ve SketchUpu a počítat finální rendery v HD či 4K rozlišení ve vteřinách či desítkách vteřin! Dokáže interaktivně přebírat nastavení světel a materiálů z V-Ray a společně s ním tak vytváří super silné kombo pro tvorbu nejen statických renderů a 360 panoramat, ale rozšiřuje možnosti i o tvorbu animací.

Enscape je rozšiřující plugin pro rychlé renderování scény v reálném čase. Po instalaci se plně integruje do prostředí SketchUpu. Rozšiřuje možnosti SketchUp o fotorealistické procházky, průlety, animace s neuvěřitelnou jednoduchostí. Pomocí 3D panoramat, QR kódů a webových odkazů je snadné exportovat Váš model ve fotorealistické kvalitě a sdílet jej s ostatními.

ZWCAD je velice výkonné a přitom cenově přijatelné CAD řešení s nativním formátem souborů DWG – program ukládá i otvírá data přímo, nedochází k žádné konverzi ani k ztrátě dat. Prostředí a funkce jsou velmi podobné AutoCADu, přechod z tohoto programu tedy zabere novému uživateli ZWCADu doslova jen pár minut.Pozor, promo akce na SkechUp a ZWCAD je platná od 20. 11. do 1. 12. 2023,
akce na V-Ray, Vantage a Enscape však platí pouze do pondělí 27. 11. 2023!

Podmínky promo akce:
Akce je určena pro nové zájemce, kteří mají zájem si vyzkoušet možnosti programu v plné verzi se slevou pro první rok. Akce se nevztahuje na prodloužení stávajících licencí. Majitelé stávající licencí však mohou přidávat nová místa (další pracoviště) za zvýhodněnou cenu akce. Počet míst není nijak limitován. Zvýhodněná nabídka nezahrnuje školní a studentské vzdělávací licence. Slevy není možné kombinovat s jinými akčními nabídkami.


V případě zájmu o využití podmínek akce nás kontaktujte pomocí

poptávkového formuláře

nebo se na nás můžete obrátit přímo

na uvedených spojeních

.


Rádi Vám rovněž zpracujeme konkrétní cenovou kalkulaci na míru Vašich potřeb nebo zodpovíme Vaše otázky.
Uživatelská sekce
Školení & podpora
Tipy & Triky
Novinky
Ke stažení
Poptávka
Kontakty
Mapa webu
Ochrana údajů