ArCon CADsys DataCAD SketchUp

  

...Váš partner pro dodávky
CAD systémů pro 3D návrhy,
modely, projekty a vizualizace

Artlantis CADsys DataCAD SketchUp 3D

3D SketchUp ArCon V-Ray DataCAD

CADsys ArCon Renderin Artlantis 3D

ke stažení | tipy & triky | školení & podpora | služby | poptávka | kontakt

CAD systémy:SketchUp
plugin Render[in]
plugin V-Ray
další pluginy
Artlantis
ArCon
DataCADNajdete nás také
na Facebooku!

Novinky:
Hledáte vhodný program pro zpracování Vašich 3D návrhů, projektů a vizualizací? Potřebujete, aby předkládanému řešení lépe porozuměli Vaši zákazníci? Žádáte od programu jednoduchost, rychlost a přesnost?

Pokud je Vaše odpověď ano, jsou další informace určeny právě pro Vás! Na poslední květnový pátek jsme ve spolupráci s našimi partnery připravili speciální akci s názvem

SketchUp Black Friday!Podrobnější informace o programu SketchUp Pro, novinkách aktuální verze 2019, případně jeho rozšiřujících modulech a populárních pluginech pro zpracování fotorealistických vizualizací jako je Render[in] nebo V-Ray naleznete na těchto stránkách. K dispozici je rovněž trial verze ke stažení a otestování možností programu.


Cenové zvýhodnění se vztahuje na následující produkty:SketchUp Pro - pronájem 1 rok

-25%!SketchUp Pro 2019 CZ vč. aktualizačního servisu 1 rok (trvalá licence)

-20%!SketchUp Pro 2019 CZ vč. aktualizačního servisu 1 rok (trvalá licence) následná

-15%!Cenové zvýhodnění zahrnuje nové a následné licence jednotlivých programů včetně aktualizačního servisu. Je platné pro trvalé licence i formu pronájmu. Akce se nevztahuje na anglické verze, studentské a školní licence, upgrady a obnovení nebo prodloužení aktualizačního servisu. Slevy není je možné kombinovat s jinými akcemi.


Pozor! Akce je platná pouze v pátek 31. května 2019 do 23:59!Všechny mimořádně zvýhodněné položky vycházejí z aktuálního ceníku SketchUp platného od začátku roku. V případě zájmu Vám rádi zpracujeme konkrétní cenovou kalkulaci na míru nebo se na nás můžete obrátit s dotazem přímo na uvedených spojeních.Uživatelská sekce
Školení & podpora
Tipy & Triky
Novinky
Ke stažení
Poptávka
Kontakty
Mapa webu
Ochrana údajů