ArCon CADsys DataCAD SketchUp

  

...Váš partner pro dodávky
CAD systémů pro 3D návrhy,
modely, projekty a vizualizace

Artlantis CADsys DataCAD SketchUp 3D

3D SketchUp ArCon V-Ray DataCAD

CADsys ArCon Renderin Artlantis 3D

ke stažení | tipy & triky | školení & podpora | služby | poptávka | kontakt

CAD systémy:SketchUp
plugin Render[in]
plugin V-Ray
další pluginy
Artlantis
ArCon
DataCADNajdete nás také
na Facebooku!

Novinky:


Už je to více než rok od vydání poslední nové verze SketchUp a tak nastal ten správný čas podělit se s Vámi o to, na čem vývojáři celou tu dobu tvrdě pracovali. Hlavní myšlenka je jednoduchá, vyvíjet grafický systém dostupný pro každého, umožňující skvělé nápady dostávat do praxe.


Navrhněte to! Udělejte to! A užijte si celý ten proces! SketchUp 2019!


A jaké novinky a vylepšení SketchUp pro rok 2019 přináší?
    • Různé styly čar (čárkované, čerchované,...) jako v CADu
    • Zcela přepracovaný uvítací panel
    • Vylepšený nástroj Měření
    • Chytřejší výplně řezů
    • Užší spolupráce LayOut - SketchUp
    • Kategorie a filtry reálných produktů v 3D Warehouse
    • Vylepšené importy/exporty a podpora formátu DWG AutoCAD 2018
    • Přibyla možnost termínovaného předplatného (pronájmu licence)


Podrobný popis nejzajímavějších vylepšení, novinek a vlastností nově zveřejněné verze 2019 najdete na samostatné stránce:

Novinky SketchUp 2019

.V sekci Ke stažení je již nyní dostupná originální anglická verze SketchUp 2019 jak pro operační systém Windows 64-bit, tak pro Mac OS X. Velmi brzy by měla být k dispozici i verze česká (Aktualizace duben 2019: byl vydán update s označením 2019.1.17x Maintenance 1 a s ním i upravená česká verze pro Win i Mac).
Před instalací SketchUp 2019 pro jistotu zkontrolujte aktuální doporučené systémové požadavky.

UPOZORNĚNÍ!
Pokud používáte pro SketchUp různé rozšiřující pluginy (extensions), zkontrolujte si prosím, že jsou kompatibilní i s novou verzí SketchUp 2019. Vývojáři těchto pluginů vydávají zpravidla sami do několika dnů oficiální zprávu, jestli jejich instalace je či není s novou verzí kompatibilní.
Populární bonusové rozšiřující pluginy pro zvýšení produktivity práce jako jsou 3E Parametrické tvary, Katalog a Okna & Dveře jsou s novou verzi SketchUp 2019 kompatibilní. (Aktualizace duben 2019: i další rozšířené pluginy jako je V-Ray Next, Artisan, Dibac a od tohoto týdne i Render[in] 3 jsou již kompatibilní s novou verzí SketchUp 2019).

DOBRÉ ZPRÁVY!
Všichni majitelé licence SketchUp Pro s platným aktualizačním servisem, mohou automaticky kdykoliv přejít na novou verzi SketchUp Pro 2019 ZDARMA! Během několika dnů až týdnů Vám budou do Vašich emailových schránek postupně rozesílány nové aktivační kódy a přístupové informace pro stažení kompletní instalace.

Nepatříte-li mezi šťastné majitele platného aktualizačního servisu, nevěšte hlavu! :-) Stáhněte trial verzi zdarma pomocí odkazu výše a vyzkoušejte si nové možnosti SketchUpu 2019.
Pokud se Vám bude práce v nové verzi líbit a budete chtít povýšit Vaši starší licenci SketchUp Pro nebo přejít z "free" verze na aktuální SketchUp Pro 2019 CZ, můžete se na nás obrátit.
Buď pomocí poptávkového formuláře nebo nás kontaktovat přímo na známých spojeních. Rádi zodpovíme Vaše dotazy.
Uživatelská sekce
Školení & podpora
Tipy & Triky
Novinky
Ke stažení
Poptávka
Kontakty
Mapa webu
Ochrana údajů