ArCon CADsys DataCAD SketchUp

  

...Váš partner pro dodávky
CAD systémů pro 3D návrhy,
modely, projekty a vizualizace

Artlantis CADsys DataCAD SketchUp 3D

3D SketchUp ArCon V-Ray DataCAD

CADsys ArCon Renderin Artlantis 3D

ke stažení | tipy & triky | školení & podpora | služby | poptávka | kontakt

CAD systémy:SketchUp
plugin Render[in]
plugin V-Ray
další pluginy
Artlantis
ArCon
DataCADNajdete nás také
na Facebooku!

Novinky:


Jarní promo akce - SketchUp „OBNOVA“!Jste majiteli programu SketchUp Pro? Přerušili jste v minulosti svůj aktualizační servis k licenci a přemýšlíte o výhodách pracovat opět v aktuální verzi SketchUp 2018?
 
 
Pokud přerušení nebylo delší než 3 roky, máme pro Vás dobré zprávy! S podporou vývojáře programu SketchUp, firmy Trimble, je právě pro Vás určena akce SketchUp „OBNOVA“, díky které můžete povýšit Váš SketchUp na aktuální verzi a ihned začít využívat všech nových vylepšení SketchUp 2018 za následujících zvýhodněných podmínek:

Obnova aktualizačního servisu do 1 roku

→ sleva 30%!

Obnova aktualizačního servisu po 1 roce

→ sleva 30%!


*K obnově je třeba pořídit i aktualizační servis na 12 měsíců (viz. aktuální ceník SketchUp). Na servis se toto zvýhodnění nevztahuje.A to ještě není vše! Uživatelé, kteří obnoví aktualizační servis pro svoji stávající licenci SketchUp Pro, mají možnost nákupu nové – následné licence i ročního aktualizačního servisu s dalším cenovým zvýhodněním!

Následná licence SketchUp Pro CZ, vč. aktualiz. servisu

→ sleva 10%!


*Zvýhodnění se vztahuje pouze pro CZ verze SketchUp. Podmínky promo akce se vztahují na uživatele, kteří obnoví/upgradují svoji licenci s přerušeným aktualizačním servisem. Nevztahují se na licence s platným aktualizačním servisem.


POZOR! Akce je platná pouze od 9. května do 22. června 2018 (12:00)!Pro ujištění, jestli Vaše licence SketchUp splňuje podmínky promo akce, nás neváhejte kontaktovat. Nezávazně prověříme možnosti Vaší licence a zpracujeme kalkulaci na ušitou míru.
Uživatelská sekce
Školení & podpora
Tipy & Triky
Novinky
Ke stažení
Poptávka
Kontakty
Mapa webu
Ochrana údajů