ArCon CADsys DataCAD SketchUp

  

...Váš partner pro dodávky
CAD systémů pro 3D návrhy,
modely, projekty a vizualizace

Artlantis CADsys DataCAD SketchUp 3D

3D SketchUp ArCon V-Ray DataCAD

CADsys ArCon Renderin Artlantis 3D

ke stažení | tipy & triky | školení & podpora | služby | poptávka | kontakt

CAD systémy:SketchUp
plugin Render[in]
plugin V-Ray
další pluginy
Artlantis
ArCon
DataCADNajdete nás také
na Facebooku!

Novinky:SketchUp + zvýhodněné balíčky programů pro 3D návrhy a vizualizace!Přemýšlíte o vhodném nástroji pro přípravu Vašich 3D návrhů a vizualizací v interiéru či exteriéru?

Pokud ano, neměla by Vám uniknout informace, že právě nyní, při příležitosti konání výstavy ForArch v Praze, je přechodně možné pořídit licenci programu SketchUp Pro, případně v kombinaci s některým ze systémů pro zpracování fotorealistických vizualizací jako jsou pluginy Render[in], V-Ray nebo samostatný renderovací systém Artlantis formou zvýhodněných programových balíčků za následujících speciálních cenových podmínek:
 

SketchUp Pro 2017 v české verzi, včetně aktualizačního servisu

-5%!

SketchUp Pro 2017 CZ, vč. aktualizačního servisu + Render[in] 3

-7%!

SketchUp Pro 2017 CZ, vč. aktualizačního servisu + V-Ray 3.4

-10%!


SketchUp Pro 2017 CZ, vč. aktual. servisu + Artlantis Render 6.5

-12%!

SketchUp Pro 2017 CZ, vč. aktual. servisu + Artlantis Studio 6.5

-15%!Jedná se o plošnou celorepublikovou akci, jejíž podmínky nejsou vázány na osobní účast na výstavě.
Všechny přechodně zvýhodněné položky vycházejí z aktuálně platného ceníku SketchUp a ceníku Artlantis. V případě zájmu Vám rádi zpracujeme konkrétní cenovou kalkulaci na míru. Stačí nám jen dát vědět jakou Vaši konkrétní potřebu byste potřebovali řešit.

     
(pro zvětšení klikněte na ukázky)

Cenové zvýhodnění je platné pro nové a následné licence jednotlivých programů (v případě nové nebo následné licence SketchUp platí zvýhodnění i pro aktualizační servis). Akce se nevztahuje na anglické verze, studentské a školní licence, upgrady a obnovení nebo prodloužení aktualizačního servisu.
Zvýhodněné ceny pro Render[in], V-Ray a Artlantis jsou platné v případě společného nákupu s programem SketchUp Pro (tzv. bundle). Cenové zvýhodnění této akce není je možné kombinovat s jinými akcemi.

Více informací o programech včetně porovnání verzí, nových vlastnostech, rozšiřujících pluginech, případně galerii výstupů nebo tipech pro práci naleznete v jednotlivých sekcích věnovaných aktuálním verzím programů SketchUp Pro 2017 CZ nebo Artlantis 6.5 CZ.

K dispozici jsou rovněž 30-denní trial verze ke stažení a otestování vlastností programů.


Pozor! Akce je platná pouze do 25. září 2017!Pokud budete mít zájem o jakékoliv podrobnější informace nebo pomoci se zaškolením práce v některém z programů, můžete se na nás obrátit na uvedených spojeních.
Uživatelská sekce
Školení & podpora
Tipy & Triky
Novinky
Ke stažení
Poptávka
Kontakty
Mapa webu
Ochrana údajů